Czech

Práva týkající se osobních údajů v Kalifornii

Jestliže jste obyvateli Kalifornie, ustanovení 1798.83 Občanského zákoníku Kalifornie vám umožňuje vyžádat si informace ohledně zpřístupnění vašich osobních údajů některými členy skupiny společností Walt Disney třetím stranám pro účely přímého marketingu těchto třetích stran. Chcete-li takovou žádost podat, zašlete prosím e-mail na adresu caprivacy.wdig@twdc.com nebo nám napište na:

CA Privacy Rights
Disney Interactive
500 South Buena Vista Street
PSČ 7667
Burbank, Kalifornie 91521-7667, USA

Velmi si zakládáme na vztahu vzájemné důvěry, který jsme si s našimi hosty za mnoho let vybudovali. Zavazujeme se zacházet s vašimi osobními údaji s patřičnou péčí a respektem. Podle ustanovení 1798.83(c)(2) Občanského zákoníku Kalifornie nesmějí členové skupiny společností Walt Disney sdílet osobní údaje hostů s jinými členskými společnostmi skupiny ani se subjekty mimo skupinu společností Walt Disney pro účely přímého marketingu těchto třetích stran, pokud k tomu host neposkytne svolení. Další informace o zásadách ochrany osobních údajů a shromažďování dat se dozvíte po přečtení našich zásad ochrany osobních údajů.

Pokud jsi obyvatel Kalifornie mladší než 18 let a jsi-li zaregistrován(a) v rámci stránek, na kterých jsou uvedeny tyto zásady, dává ti ustanovení paragrafu 22581 Obchodního a živnostenského zákoníku Kalifornie právo vynutit si na žádost odstranění obsahu nebo informací, které jsi veřejně sdílel(a). Chceš-li takovou žádost podat, pošli e-mail s podrobným popisem specifického obsahu nebo informací na adresu caprivacy.wdig@twdc. Taková žádost nemusí vést k úplnému nebo celkovému odstranění uveřejněného obsahu nebo informací. Navíc mohou existovat okolnosti, za kterých zákon nevyžaduje nebo nepovoluje odstranění takového obsahu ani na požádání.